Czy pomoc drogowa jest dostępna również w dni świąteczne?

Pomoc drogowa to działalność gospodarcza, która świadczy usługi polegające na transportowaniu pojazdów poszkodowanych w wypadach drogowych lub wskutek awarii. Fachowcy oferują kompleksową usługę w awaryjnych sytuacjach.

Czym zajmuje się pomoc drogowa?

Głównym zadaniem pomocy drogowej jest przewiezienie uszkodzonego pojazdu z miejsca, w którym uległ awarii lub wypadkowi do warsztatu samochodowego. Profesjonalną pomoc można otrzymać przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Uszkodzony samochód, który nie może kontynuować dalszej jazdy, zostaje przetransportowany do warsztatu naprawczego. Wysoką jakość usług transportowych w połączeniu z kompleksową obsługą każdego zdarzenia drogowego możemy uzyskać w BLS AUTO GALERIA. W ramach obsługi kierowca może liczyć na holowanie samochodu, zabezpieczenie pojazdu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi lub dostępem do niego osób trzecich, pomoc w dotarciu do domu lub organizacji miejsca noclegowego dla pasażerów. Można także uzyskać możliwość wynajęcia samochodu zastępczego.

W jakich okolicznościach warto zadzwonić po pomoc drogową?

Każdemu kierowcy mogą przydarzyć się niepodziewane problemy na drodze, w wyniku których samochód nie może kontynuować dalszej jazdy. Kłopoty z samochodem mogą dotyczyć różnych zdarzeń. W przypadku kolizji lub wypadku drogowego warto skorzystać z usług firmy świadczącej pomoc drogową. Ale to nie jedyna sytuacja, która może zakłócić jazdę. Wszelkie problemy z awarią samochodu, także mogą być podstawą do wezwania wsparcia. Fachowego wsparcia możemy potrzebować, gdy z różnych przyczyn nie można odpalić samochodu. Problemy mogą pojawić się przy wymianie koła, usterce związanej z układem paliwowym, hamulcowym, czy chłodzenia. Bardzo często w takich sytuacjach dalsza jazda jest niemożliwa. Jeśli kierowca nie potrafi samodzielnie rozwiązać problemu warto, aby zadzwonił po pomoc drogową, która świadczy tego typu usługi 24 godziny na dobę.