Likwidacja szkody komunikacyjnej

Likwidujemy szkody z ubezpieczenia sprawcy

Kolizje drogowe to sytuacje stresujące, dlatego warto w takich momentach zapewnić sobie wsparcie fachowców, którzy zadbają o szybkie i sprawne zażegnanie problemu. Dzwoniąc do nas, możesz liczyć na pełną i bezpośrednią likwidację szkody – od przewiezienia uszkodzonego pojazdu do warsztatu, zapewnienia auta zastępczego, aż po zgłoszenie szkody z OC do ubezpieczyciela sprawcy. Dzięki temu oszczędzasz czas i nerwy, a także masz pewność, że wypłata odszkodowania odbędzie się jak najszybciej, a wszystkie formalności zostaną przeprowadzone w prawidłowy sposób.
Zajmujemy się także likwidacją szkody z AC, czyli z dobrowolnego ubezpieczenia pojazdu osoby poszkodowanej w zdarzeniu. Zapewniamy kompleksowy zakres usług związanych z likwidacją skutków kolizji. 
Jeśli zatem miałeś stłuczkę, to niezależnie od stopnia uszkodzenia pojazdu, zgłoś się do nas. Zadbamy o to, byś bezpiecznie dojechał do miejsca docelowego i aby Twój pojazd znalazł się pod dobrą opieką. Formalności związane z likwidacją szkód z OC i AC bywają skomplikowane. Powierzając ich przeprowadzenie fachowcom, masz pewność, że wszystko zostanie wykonane tak, jak należy.

* BLS AUTO GALERIA Team Sp. z o.o. Sp k. informuje, że nie jest podmiotem działającym w systemie
bezpośredniej likwidacji szkód funkcjonującym w ramach Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Likwidacje szkód z OC i AC

Samochód

Przeprowadzenie procesu likwidacji szkody z OC przebiega na koszt płatnika, jakim jest ubezpieczyciel sprawcy. Poszkodowany nie ponosi żadnych kosztów, a każdy etap działań przyjmuje formę bezgotówkowego rozliczenia pomiędzy firmą BLS a płatnikiem.

  • Na miejscu zdarzenia przygotowujemy wszelką dokumentację opisową i fotograficzną wymaganą przez firmę ubezpieczeniową sprawcy szkody lub niezbędną w przypadku kwestii spornych zachodzących pomiędzy poszkodowanym a policją bądź podczas procesu sądowego.
  • Zapewniamy holowanie uszkodzonego pojazdu przez całą dobę, w dni powszednie, niedziele i święta. Holowany pojazd dostarczymy we wskazane miejsce bądź zabezpieczymy na własnym strzeżonym parkingu, gdzie pozostanie do momentu likwidacji i rozliczenia płatności.
  • Osobom poszkodowanym zapewniamy bezpieczny transport do domu lub we wskazane miejsce, oferujemy również możliwość zorganizowania noclegu w hotelu.
  • W przypadku konieczności kontynuowania dalszej podróży gwarantujemy podstawienie na miejsce kolizji lub do wskazanej lokalizacji wysokiej klasy samochodu zastępczego, który pozostanie do dyspozycji aż do momentu pełnej likwidacji szkody.
  • Naprawiamy uszkodzone pojazdy we własnym serwisie blacharsko – lakierniczym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym?

Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o bezpieczny powrót do domu lub komfortową kontynuację podróży. Przeprowadzimy również w Twoim imieniu całe postępowanie odszkodowawcze. Wyróżnikiem naszej firmy jest szeroki zakres usług:

Samochód

Likwidujemy szkody z ubezpieczenia sprawcy

Likwidacja szkód z OC/AC sprawcy przebiega bezkosztowo dla poszkodowanego, a każdy etap działań, począwszy od wyceny szkody po uzyskanie wypłaty odszkodowania, opiera się o bezgotówkową formę świadczenia usług.

Dojeżdżamy na miejsce wypadku

Szybko pojawiamy się na miejscu wypadku i dbamy o sprawny przebieg oceny szkody. Przygotowujemy niezbędną dokumentację wymaganą w przypadku sporu z policją bądź procesu sądowego.

Samochód na lawecie
Garaż

Zaholujemy i zabezpieczymy

Usługi holowania auta świadczymy 24h/7/365, a pojazd uszkodzony transportujemy we wskazane miejsce lub zabezpieczamy na koszt ubezpieczyciela sprawcy szkody na parkingu strzeżonym BLS do momentu likwidacji i rozliczenia szkody.

Odwieziemy Cię do domu

Poszkodowanym z uszkodzonego pojazdu zapewniamy transport do domu bądź wybranego miejsca, a w razie potrzeby organizujemy zakwaterowanie w hotelu.

Dom
Odebranie kluczyków

Podstawimy ci samochód
zastępczy do domu

Wysokiej klasy samochód zastępczy z szerokiej gamy dostępnych marek podstawiamy na miejsce kolizji lub w wybrane miejsce wskazane przez poszkodowanego, pozostawiając pojazd do dyspozycji poszkodowanego na cały czas trwania likwidacji szkody. Zapewniamy odbiór pojazdu z wybranej lokalizacji.

Naprawimy samochód
we własnym serwisie blacharsko-lakierniczym

Aby zachować pełną kontrolę nad sprawnym przebiegiem eliminacji awarii zgodnie z technologicznymi zaleceniami producenta uszkodzony pojazd naprawiamy na zasadzie pierwszeństwa we własnym serwisie blacharsko – lakierniczym, udzielając gwarancji naprawczej. W przypadku szkody całkowitej zapewniamy odkup lub pomoc w zagospodarowaniu wraku.

Polerowanie

Miałeś wypadek? Potrzebujesz pomocy?
Zostaw swoje dane.
Skontaktujemysię z Tobą.

Nam możesz zaufać!

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych i osobowych. Zapewniamy również pełne wsparcie tuż po zdarzeniu, w trakcie procesów formalnych jak również doradzamy po zakończeniu postępowania.

Nasi klienci o nas

Opinie zadowolonych klientów są najlepszą rekomendacją

BLS AUTO GALERIA Team Sp. z o.o. Sp k. informuje, że nie jest podmiotem działającym w systemie bezpośredniej likwidacji szkód funkcjonującym w ramach Polskiej Izby Ubezpieczeń

BLS AUTO GALERIA Team Sp. z o.o. Sp k. 21-500 Biała Podlaska, ul. Prosta 16 tel. +48 83 344 40 44, 733 788 788

Spółka wpisana w Krajowym Rejestrze Sądowym , Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000757557, Wysokość kapitału zakładowego 50.000 zł -opłacony w całości. NIP 537-26-44-647, Regon 381794281

Wszystkie prawa zastrzeżone dla BLS 2021

Projekt i wykonanie SPECTAR

Miałeś wypadek?
Potrzebujesz pomocy?

Zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą.

Lub zadzwoń +48 83 344 40 44