Odszkodowania komunikacyjne

Likwidujemy szkody z ubezpieczenia sprawcy

Firma BLS to specjaliści w dziedzinie odszkodowań komunikacyjnych. Wiemy, że uzyskanie porozumienia z ubezpieczycielem czasami może być skomplikowane. Bywa także, że wartość szkód bywa zaniżania, a poszkodowani czują się potraktowani w sposób nieuczciwy. Powierzając likwidację szkody w ręce profesjonalistów, oszczędzasz przede wszystkim czas poświęcony na kontakt z towarzystwami ubezpieczeniowymi, sporządzanie pism czy wertowanie przepisów.
Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań komunikacyjnych na dobrych warunkach, czyli zadbamy o to, abyś uzyskał maksymalnie wysoką wartość rekompensaty naprawy pojazdu. Służymy także fachowym doradztwem oraz wspieramy w trudnych sytuacjach na drodze – stłuczkach, kolizjach i wypadkach. Ułatwimy Ci przejście całego procesu odszkodowawczego – mamy w tym wieloletnie doświadczenie oraz dysponujemy aktualną wiedzą.

Odszkodowania samochodowe – kompleksowa obsługa

Samochód na lawecie

Specjaliści firmy BLS dysponują wszelką wiedzą i doświadczeniem pozwalającym reprezentować poszkodowanego w zdarzeniu drogowym podczas całego procesu postępowania odszkodowawczego.

  • W imieniu poszkodowanego zgłaszamy szkodę do ubezpieczyciela, nadzorując cały przebieg jej rzetelnej wyceny i wypłaty odszkodowania adekwatnego do zaistniałej szkody. Sporządzając własne kosztorysy i wyceny dokonujemy bieżących analiz i porównań dla dokumentacji sporządzonej przez ubezpieczyciela. Przykładamy szczególną dbałość o uzyskanie najwyższej kwoty rekompensaty naprawy lub pełnej wypłaty równowartości pojazdu przy szkodzie całkowitej.
  • Podnosimy należną kwotę odszkodowania na drodze ugodowej.
  • W przypadkach wymagających wnikliwej analizy zapewniamy merytoryczne wsparcie, a w razie konieczności oferujemy reprezentację w procesach sądowych oraz udział wykwalifikowanych rzeczoznawców i prawników wyspecjalizowanych w zakresie odszkodowań komunikacyjnych i osobowych.
  • W sytuacjach budzących naszą wątpliwość co do rzetelnej wyceny szkody oferujemy jej wykup z OC sprawcy i dopłatę do zaniżonego przez ubezpieczyciela odszkodowania, podejmując ryzyko dochodzenia brakującej kwoty w procesie sądowym przeciwko ubezpieczycielowi.
  • Prowadzimy wykup szkód komunikacyjnych jak i osobowych.
 

Jeśli obawiasz się, że wartość Twojego odszkodowania została zaniżona lub potrzebujesz wsparcia podczas procesu odszkodowawczego, skontaktuj się z nami. Oferujemy pełen zakres usług związanych ze szkodami komunikacyjnymi i ich likwidacją. Działamy szybko i profesjonalnie, doskonale orientując się w aktualnych przepisach.

Zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym?

Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o bezpieczny powrót do domu lub komfortową kontynuację podróży. Przeprowadzimy również w Twoim imieniu całe postępowanie odszkodowawcze. Wyróżnikiem naszej firmy jest szeroki zakres usług:

Samochód

Likwidujemy szkody z ubezpieczenia sprawcy

Likwidacja szkód z OC/AC sprawcy przebiega bezkosztowo dla poszkodowanego, a każdy etap działań, począwszy od wyceny szkody po uzyskanie wypłaty odszkodowania, opiera się o bezgotówkową formę świadczenia usług.

Dojeżdżamy na miejsce wypadku

Szybko pojawiamy się na miejscu wypadku i dbamy o sprawny przebieg oceny szkody. Przygotowujemy niezbędną dokumentację wymaganą w przypadku sporu z policją bądź procesu sądowego.

Samochód na lawecie
Garaż

Zaholujemy i zabezpieczymy

Usługi holowania auta świadczymy 24h/7/365, a pojazd uszkodzony transportujemy we wskazane miejsce lub zabezpieczamy na koszt ubezpieczyciela sprawcy szkody na parkingu strzeżonym BLS do momentu likwidacji i rozliczenia szkody.

Odwieziemy Cię do domu

Poszkodowanym z uszkodzonego pojazdu zapewniamy transport do domu bądź wybranego miejsca, a w razie potrzeby organizujemy zakwaterowanie w hotelu.

Dom
Odebranie kluczyków

Podstawimy ci samochód
zastępczy do domu

Wysokiej klasy samochód zastępczy z szerokiej gamy dostępnych marek podstawiamy na miejsce kolizji lub w wybrane miejsce wskazane przez poszkodowanego, pozostawiając pojazd do dyspozycji poszkodowanego na cały czas trwania likwidacji szkody. Zapewniamy odbiór pojazdu z wybranej lokalizacji.

Naprawimy samochód
we własnym serwisie blacharsko-lakierniczym

Aby zachować pełną kontrolę nad sprawnym przebiegiem eliminacji awarii zgodnie z technologicznymi zaleceniami producenta uszkodzony pojazd naprawiamy na zasadzie pierwszeństwa we własnym serwisie blacharsko – lakierniczym, udzielając gwarancji naprawczej. W przypadku szkody całkowitej zapewniamy odkup lub pomoc w zagospodarowaniu wraku.

Polerowanie

Miałeś wypadek? Potrzebujesz pomocy?
Zostaw swoje dane.
Skontaktujemysię z Tobą.

Nam możesz zaufać!

Nasza kancelaria oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych i osobowych. Zapewniamy również pełne wsparcie tuż po zdarzeniu, w trakcie procesów formalnych jak również doradzamy po zakończeniu postępowania.

Nasi klienci o nas

Opinie zadowolonych klientów są najlepszą rekomendacją

BLS AUTO GALERIA Team Sp. z o.o. Sp k. informuje, że nie jest podmiotem działającym w systemie bezpośredniej likwidacji szkód funkcjonującym w ramach Polskiej Izby Ubezpieczeń

BLS AUTO GALERIA Team Sp. z o.o. Sp k. 21-500 Biała Podlaska, ul. Sławacinek Stary 146 tel. +48 83 344 40 44, 733 788 788

Spółka wpisana w Krajowym Rejestrze Sądowym , Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000757557, Wysokość kapitału zakładowego 50.000 zł -opłacony w całości. NIP 537-26-44-647, Regon 381794281

Wszystkie prawa zastrzeżone dla BLS 2021

Projekt i wykonanie SPECTAR

Miałeś wypadek?
Potrzebujesz pomocy?

Zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą.

Lub zadzwoń +48 83 344 40 44