Pomoc drogowa 24 h w Białej Podlaskiej

Likwidujemy szkody z ubezpieczenia sprawcy

Na drodze zdarzają się różne nieprzewidziane sytuacje – stłuczka, wypadek, przebita opona czy nagła awaria. Nie wszystko da się przewidzieć, warto jednak być przygotowanym na to, jak reagować. W wielu sytuacjach pomocne może być autoholowanie. Usługi lawetą są najbezpieczniejszym i najszybszym sposobem, aby usunąć uszkodzony pojazd z drogi. Całodobowa pomoc drogowa przewiezie auto w wybrane miejsce, zwykle do warsztatu, w którym zostanie przeprowadzona naprawa powypadkowa lub zostaną usunięte usterki uniemożliwiające dalszą jazdę. Jeśli szukasz takich usług, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dlaczego warto? Przede wszystkim dlatego, że pomoc drogowa 24 h w naszym wykonaniu działa natychmiastowo i zapewnia pełen zakres usług – autoholowanie, umieszczenie uszkodzonego pojazdu na parkingu strzeżonym, zapewnienie auta zastępczego czy rozliczenia bezgotówkowe. Jeśli zatem spotkała Cię na drodze trudna sytuacja, zadzwoń do nas, a pomożemy Ci jak najszybciej się z nią uporać.

Holowanie aut – całodobowe usługi

Garaż

Świadectwem najwyższej jakości naszych usług są m.in. wieloletnie umowy o pomoc z wiodącymi operatorami assistance w Polsce. Współpraca z Europ Assistance, WTW, PZM Assistance oraz obsługa assistance dla takich firm ubezpieczeniowych jak Warta SA, Hestia SA, MTU, Generali SA i wielu innych, pozwala zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę każdego z niefortunnych zdarzeń drogowych.

  • W przypadku awarii drogowej świadczymy usługę usprawnienia uszkodzonego pojazdu bądź autoholowania.
  • Uszkodzony w wyniku wypadku pojazd holujemy bezpłatnie dla poszkodowanego, a na koszt sprawcy szkody. Dostarczymy go we wskazane miejsce lub na własny strzeżony parking. Tam, profesjonalnie zabezpieczony przed dostępem osób trzecich oraz niekorzystnymi warunkami pogodowymi, pozostanie do momentu rozliczenia szkody. Zapewniamy całodobową pomoc drogową.
  • Oferujemy własny strzeżony parking z możliwością parkowania pod zadaszeniem.
  • Osobom poszkodowanym zapewniamy transport do domu lub we wskazane miejsce, a przypadku braku możliwości kontynuowania podróży świadczymy pomoc w organizacji noclegu w hotelu.
  • Oferujemy wynajem wysokiej klasy samochodów osobowych z szerokiej gamy renomowanych marek, organizujemy również wynajem samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych i naczep. Pojazd podstawiamy na miejsce zdarzenia lub we wskazane miejsce, zapewniamy również jego odbiór.
  • Płatność za wynajem pojazdów odbywa się w sposób bezgotówkowy z OC sprawcy szkody.
  • Oferujemy naprawę uszkodzonego pojazdu na zasadzie pierwszeństwa we własnym serwisie blacharsko – lakierniczym.

 

Potrzebujesz usługi autoholowania? Zadzwoń do nas. Zapewnimy Ci pełen pakiet usług.

Zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym?

Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o bezpieczny powrót do domu lub komfortową kontynuację podróży. Przeprowadzimy również w Twoim imieniu całe postępowanie odszkodowawcze. Wyróżnikiem naszej firmy jest szeroki zakres usług:

Samochód

Likwidujemy szkody z ubezpieczenia sprawcy

Likwidacja szkód z OC/AC sprawcy przebiega bezkosztowo dla poszkodowanego, a każdy etap działań, począwszy od wyceny szkody po uzyskanie wypłaty odszkodowania, opiera się o bezgotówkową formę świadczenia usług.

Dojeżdżamy na miejsce wypadku

Szybko pojawiamy się na miejscu wypadku i dbamy o sprawny przebieg oceny szkody. Przygotowujemy niezbędną dokumentację wymaganą w przypadku sporu z policją bądź procesu sądowego.

Samochód na lawecie
Garaż

Zaholujemy i zabezpieczymy

Usługi holowania auta świadczymy 24h/7/365, a pojazd uszkodzony transportujemy we wskazane miejsce lub zabezpieczamy na koszt ubezpieczyciela sprawcy szkody na parkingu strzeżonym BLS do momentu likwidacji i rozliczenia szkody.

Odwieziemy Cię do domu

Poszkodowanym z uszkodzonego pojazdu zapewniamy transport do domu bądź wybranego miejsca, a w razie potrzeby organizujemy zakwaterowanie w hotelu.

Dom
Odebranie kluczyków

Podstawimy ci samochód
zastępczy do domu

Wysokiej klasy samochód zastępczy z szerokiej gamy dostępnych marek podstawiamy na miejsce kolizji lub w wybrane miejsce wskazane przez poszkodowanego, pozostawiając pojazd do dyspozycji poszkodowanego na cały czas trwania likwidacji szkody. Zapewniamy odbiór pojazdu z wybranej lokalizacji.

Naprawimy samochód
we własnym serwisie blacharsko-lakierniczym

Aby zachować pełną kontrolę nad sprawnym przebiegiem eliminacji awarii zgodnie z technologicznymi zaleceniami producenta uszkodzony pojazd naprawiamy na zasadzie pierwszeństwa we własnym serwisie blacharsko – lakierniczym, udzielając gwarancji naprawczej. W przypadku szkody całkowitej zapewniamy odkup lub pomoc w zagospodarowaniu wraku.

Polerowanie

Miałeś wypadek? Potrzebujesz pomocy?
Zostaw swoje dane.
Skontaktujemysię z Tobą.

Nam możesz zaufać!

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych i osobowych. Zapewniamy również pełne wsparcie tuż po zdarzeniu, w trakcie procesów formalnych jak również doradzamy po zakończeniu postępowania.

Nasi klienci o nas

Opinie zadowolonych klientów są najlepszą rekomendacją

BLS AUTO GALERIA Team Sp. z o.o. Sp k. informuje, że nie jest podmiotem działającym w systemie bezpośredniej likwidacji szkód funkcjonującym w ramach Polskiej Izby Ubezpieczeń

BLS AUTO GALERIA Team Sp. z o.o. Sp k. 21-500 Biała Podlaska, ul. Prosta 16 tel. +48 83 344 40 44, 733 788 788

Spółka wpisana w Krajowym Rejestrze Sądowym , Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000757557, Wysokość kapitału zakładowego 50.000 zł -opłacony w całości. NIP 537-26-44-647, Regon 381794281

Wszystkie prawa zastrzeżone dla BLS 2021

Projekt i wykonanie SPECTAR

Miałeś wypadek?
Potrzebujesz pomocy?

Zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą.

Lub zadzwoń +48 83 344 40 44