Serwis blacharsko-lakierniczy – oferta usług

Likwidujemy szkody z ubezpieczenia sprawcy

Polerowanie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów Firma BLS Auto Galeria dysponuje własnym zapleczem serwisowym, w którym wykonujemy kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze. Nasza wykwalifikowana załoga dołoży wszelkich starań, by dokonywane naprawy były zgodne z technologicznymi zaleceniami producenta.

W serwisie blacharsko-lakierniczym BLS przeprowadzamy szczegółowe oględziny powypadkowe i wykonamy profesjonalną dokumentację fotograficzną dla potrzeb postępowania odszkodowawczego.

Nawet niewielkie stłuczki zwykle zmuszają do przeprowadzenia napraw blacharskich. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnego warsztatu blacharsko-lakierniczego. Wybierając serwis blacharski BLS nie tylko masz gwarancję precyzyjnego przeprowadzenia każdej naprawy. Naszą specjalizacją są odszkodowania komunikacyjne, dlatego wykonamy dla Ciebie także dokumentację powstałych szkód oraz ich usunięcia. Może być to przydatne między innymi wtedy, gdy według Ciebie wypłacona rekompensata będzie zbyt niska.

Naprawy blacharsko-lakiernicze

Warsztat blacharski BLS zapewnia pełny zakres napraw karoserii wraz z wymianą szyb. Regenerujemy blacharkę aut po wypadkach i nie tylko. Niestety nawet drobna kolizja zwykle kwalifikuje pojazd do naprawy. Zwykle jest to prostowanie i wyciąganie wgnieceń i nakładanie nowej warstwy lakierniczej. Często konieczne jest także wstawienie nowych przeszkleń.
Korzystając z napraw blacharsko-lakierniczych właśnie u nas, masz gwarancję, że przeprowadzimy je w sposób fachowy, dbając nie tylko i przywrócenie dobrego stanu technicznego pojazdu, ale także jego atrakcyjnego wyglądu.

• Świadczymy usługi lakiernicze i blacharskie.
• Prowadzimy naprawy mechaniczne wraz z naprawą szyb.
• Wykonujemy diagnostykę samochodową.
• Oferujemy również usługę auto detailingu opartą o kompleksowe czyszczenie, renowację i konserwację pojazdu.

Miałeś stłuczkę? Zachęcamy do skorzystania z usług warsztatu blacharskiego BLS.

Zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym?

Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o bezpieczny powrót do domu lub komfortową kontynuację podróży. Przeprowadzimy również w Twoim imieniu całe postępowanie odszkodowawcze. Wyróżnikiem naszej firmy jest szeroki zakres usług:

Samochód

Likwidujemy szkody z ubezpieczenia sprawcy

Likwidacja szkód z OC/AC sprawcy przebiega bezkosztowo dla poszkodowanego, a każdy etap działań, począwszy od wyceny szkody po uzyskanie wypłaty odszkodowania, opiera się o bezgotówkową formę świadczenia usług.

Dojeżdżamy na miejsce wypadku

Szybko pojawiamy się na miejscu wypadku i dbamy o sprawny przebieg oceny szkody. Przygotowujemy niezbędną dokumentację wymaganą w przypadku sporu z policją bądź procesu sądowego.

Samochód na lawecie
Garaż

Zaholujemy i zabezpieczymy

Usługi holowania auta świadczymy 24h/7/365, a pojazd uszkodzony transportujemy we wskazane miejsce lub zabezpieczamy na koszt ubezpieczyciela sprawcy szkody na parkingu strzeżonym BLS do momentu likwidacji i rozliczenia szkody.

Odwieziemy Cię do domu

Poszkodowanym z uszkodzonego pojazdu zapewniamy transport do domu bądź wybranego miejsca, a w razie potrzeby organizujemy zakwaterowanie w hotelu.

Dom
Odebranie kluczyków

Podstawimy ci samochód
zastępczy do domu

Wysokiej klasy samochód zastępczy z szerokiej gamy dostępnych marek podstawiamy na miejsce kolizji lub w wybrane miejsce wskazane przez poszkodowanego, pozostawiając pojazd do dyspozycji poszkodowanego na cały czas trwania likwidacji szkody. Zapewniamy odbiór pojazdu z wybranej lokalizacji.

Naprawimy samochód
we własnym serwisie blacharsko-lakierniczym

Aby zachować pełną kontrolę nad sprawnym przebiegiem eliminacji awarii zgodnie z technologicznymi zaleceniami producenta uszkodzony pojazd naprawiamy na zasadzie pierwszeństwa we własnym serwisie blacharsko – lakierniczym, udzielając gwarancji naprawczej. W przypadku szkody całkowitej zapewniamy odkup lub pomoc w zagospodarowaniu wraku.

Polerowanie

Miałeś wypadek? Potrzebujesz pomocy?
Zostaw swoje dane.
Skontaktujemysię z Tobą.

Nam możesz zaufać!

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych i osobowych. Zapewniamy również pełne wsparcie tuż po zdarzeniu, w trakcie procesów formalnych jak również doradzamy po zakończeniu postępowania.

Nasi klienci o nas

Opinie zadowolonych klientów są najlepszą rekomendacją

BLS AUTO GALERIA Team Sp. z o.o. Sp k. informuje, że nie jest podmiotem działającym w systemie bezpośredniej likwidacji szkód funkcjonującym w ramach Polskiej Izby Ubezpieczeń

BLS AUTO GALERIA Team Sp. z o.o. Sp k. 21-500 Biała Podlaska, ul. Prosta 16 tel. +48 83 344 40 44, 733 788 788

Spółka wpisana w Krajowym Rejestrze Sądowym , Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000757557, Wysokość kapitału zakładowego 50.000 zł -opłacony w całości. NIP 537-26-44-647, Regon 381794281

Wszystkie prawa zastrzeżone dla BLS 2021

Projekt i wykonanie SPECTAR

Miałeś wypadek?
Potrzebujesz pomocy?

Zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą.

Lub zadzwoń +48 83 344 40 44