Wynajem pojazdów zastępczych

Likwidujemy szkody z ubezpieczenia sprawcy

Odebranie kluczyków

Wynajem pojazdu zastępczego to niezwykle przydatna usługa, jeśli miałeś stłuczkę lub wypadek. Nagłe pozostanie bez dostępu do samochodu może być bardzo uciążliwe, szczególnie jeśli jesteś daleko od miejsca zamieszkania lub musisz pilnie dotrzeć do celu. W takiej sytuacji warto skontaktować się z firmą BLS, która podstawi auto w wybrane miejsce, pozwalając Ci na sprawne kontynuowanie podróży. Co ważne, udostępniamy samochody dobrej klasy – renomowanych marek. Możesz z nich korzystać, dopóki Twoje auto nie zostanie naprawione po kolizji. To zatem duża wygoda w codziennym życiu – bez konieczności szukania odpowiedniej wypożyczalni czy poruszania się taksówkami.


Jeśli potrzebujesz wynajmu samochodu, skontaktuj się z nami. Dodatkowo możemy pomóc Ci na całym etapie likwidowania szkody – od autoholowania uszkodzonego pojazdu, po kontakt z ubezpieczycielem w sprawie wypłaty odszkodowania. Zapewniamy kompleksowy zakres usług w każdej problematycznej sytuacji na drodze.

Wynajem samochodów – po wypadku lub kolizji

Bazując na szerokiej gamie pojazdów renomowanych marek pozostających do dyspozycji Klientów BLS, oferujemy możliwość wynajmu samochodów na całkowity czas likwidacji szkody komunikacyjnej. Usługa dostępna jest w formie bezgotówkowej, a płatność pokrywa ubezpieczyciel sprawcy szkody.

• Mamy pokaźną flotę pojazdów osobowych, z których większość nie przekracza 1 roku eksploatacji. Oferujemy również organizację wynajmu samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych i naczep.
• Samochody utrzymane są w nienagannym stanie technicznym, mają ubezpieczenie AC i assistance.
• W przypadku wypadku/kolizji poszkodowanemu zapewniamy bezpłatne użytkowanie samochodu zastępczego, płatnikiem usługi pozostaje natomiast ubezpieczyciel sprawcy szkody.
• Pojazd na wynajem dostarczamy na miejsce zdarzenia lub we wskazane miejsce, zapewniamy także jego odbiór po zakończeniu likwidacji szkody z wybranej lokalizacji.
• Czas wynajmu samochodu zastępczego określają nasi pracownicy niezależnie od szacunkowych wykazów i kalkulacji firmy ubezpieczeniowej. Dokładamy wszelkich starań, by osoba poszkodowana miała zapewniony pojazd na cały faktyczny czas trwania naprawy własnego auta.
• Naszym priorytetem jest zapewnienie poszkodowanemu pojazdu w klasie równorzędnej dla uszkodzonego pojazdu. W przypadku jego braku dostarczamy pojazd klasy wyższej, pobierając odpłatność dla klasy odpowiedniej uszkodzonemu.

Dodatkowo oferujemy możliwość wynajmu samochodu w ramach assistance oraz Rent-a-car. W przypadku wynajmu trwającego dłużej niż 2 tygodnie każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Jeśli potrzebujesz auta na wynajem – skontaktuj się z nami. Chętnie dowiemy się, jak możemy Ci pomóc.

Zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym?

Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o bezpieczny powrót do domu lub komfortową kontynuację podróży. Przeprowadzimy również w Twoim imieniu całe postępowanie odszkodowawcze. Wyróżnikiem naszej firmy jest szeroki zakres usług:

Samochód

Likwidujemy szkody z ubezpieczenia sprawcy

Likwidacja szkód z OC/AC sprawcy przebiega bezkosztowo dla poszkodowanego, a każdy etap działań, począwszy od wyceny szkody po uzyskanie wypłaty odszkodowania, opiera się o bezgotówkową formę świadczenia usług.

Dojeżdżamy na miejsce wypadku

Szybko pojawiamy się na miejscu wypadku i dbamy o sprawny przebieg oceny szkody. Przygotowujemy niezbędną dokumentację wymaganą w przypadku sporu z policją bądź procesu sądowego.

Samochód na lawecie
Garaż

Zaholujemy i zabezpieczymy

Usługi holowania auta świadczymy 24h/7/365, a pojazd uszkodzony transportujemy we wskazane miejsce lub zabezpieczamy na koszt ubezpieczyciela sprawcy szkody na parkingu strzeżonym BLS do momentu likwidacji i rozliczenia szkody.

Odwieziemy Cię do domu

Poszkodowanym z uszkodzonego pojazdu zapewniamy transport do domu bądź wybranego miejsca, a w razie potrzeby organizujemy zakwaterowanie w hotelu.

Dom
Odebranie kluczyków

Podstawimy ci samochód
zastępczy do domu

Wysokiej klasy samochód zastępczy z szerokiej gamy dostępnych marek podstawiamy na miejsce kolizji lub w wybrane miejsce wskazane przez poszkodowanego, pozostawiając pojazd do dyspozycji poszkodowanego na cały czas trwania likwidacji szkody. Zapewniamy odbiór pojazdu z wybranej lokalizacji.

Naprawimy samochód
we własnym serwisie blacharsko-lakierniczym

Aby zachować pełną kontrolę nad sprawnym przebiegiem eliminacji awarii zgodnie z technologicznymi zaleceniami producenta uszkodzony pojazd naprawiamy na zasadzie pierwszeństwa we własnym serwisie blacharsko – lakierniczym, udzielając gwarancji naprawczej. W przypadku szkody całkowitej zapewniamy odkup lub pomoc w zagospodarowaniu wraku.

Polerowanie

Miałeś wypadek? Potrzebujesz pomocy?
Zostaw swoje dane.
Skontaktujemysię z Tobą.

Nam możesz zaufać!

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych i osobowych. Zapewniamy również pełne wsparcie tuż po zdarzeniu, w trakcie procesów formalnych jak również doradzamy po zakończeniu postępowania.

Nasi klienci o nas

Opinie zadowolonych klientów są najlepszą rekomendacją

BLS AUTO GALERIA Team Sp. z o.o. Sp k. informuje, że nie jest podmiotem działającym w systemie bezpośredniej likwidacji szkód funkcjonującym w ramach Polskiej Izby Ubezpieczeń

BLS AUTO GALERIA Team Sp. z o.o. Sp k. 21-500 Biała Podlaska, ul. Prosta 16 tel. +48 83 344 40 44, 733 788 788

Spółka wpisana w Krajowym Rejestrze Sądowym , Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000757557, Wysokość kapitału zakładowego 50.000 zł -opłacony w całości. NIP 537-26-44-647, Regon 381794281

Wszystkie prawa zastrzeżone dla BLS 2021

Projekt i wykonanie SPECTAR

Miałeś wypadek?
Potrzebujesz pomocy?

Zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą.

Lub zadzwoń +48 83 344 40 44